Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Гарантія якості та упаковки

Відправляючи посадковий матеріал ми більш за все дбаємо про те, щоб рослини прийшли міцними і життєздатними. Наша мета – мінімізувати стрес від транспортування та пересадки та зробити так, щоб рослини швидко адаптувалися до нового клімату.

100% відповідність сорту, гарантія збереження якості від покупки до посадки, високий відсоток приживання і зручні умови доставки – це лише невелика частина переваг нашого магазину. Щоб відповідати високим вимогам, ми:

  • Вибираємо перевірених постачальників з України та Європи;
  • Ретельно оглядаємо саджанці перед відправкою і передаємо на пакування тільки сильні рослини;
  • Використовуємо сучасні технології упаковки та зберігання посадкового матеріалу.

Зберігаємо дбайливо, доставляємо швидко

Мета надійної упаковки – мінімізувати стрес рослини від транспортування, пересадки та зробити так, щоб рослини швидко адаптувалися до нового клімату. Для цього ми:

  • Використовуємо фірмовий зволожений торф'яний субстрат, збагачений мінералами та мікроелементами. Обробляємо коріння рослин за спеціальною методикою для запобігання втрати вологи;
  • Зберігаємо посадковий матеріал в холодильних камерах. Для кожного типу рослин вибираємо оптимальну температуру;
  • Фасуємо кореневу систему на спеціальному сучасному обладнанні. Механічна фасовка продукції дозволяє уникнути втрати вологи та пошкодження коріння. При цьому рослина отримує необхідну кількість кисню, що практично неможливо досягти в умовах ручної фасовки;
  • Присвоюємо кожному замовленню унікальний штрих-код – це дозволяє уникнути пересортиці або втрати частини замовлення;
  • Відправляємо замовлення в коробках з якісного та міцного картону з перфорацією для доступу кисню. Така упаковка не боїться механічних пошкоджень і надійно захищає рослини під час транспортування;
  • Закріплюємо саджанці всередині коробок, щоб вони не пошкодилися від струшування або перевертання посилки.
  • Система комп'ютерної перевірки і збору замовлень дозволяє виключити недовкладання і пересортицю.

Як ми упаковуємо посадковий матеріал в залежності від типу рослини

В асортименті магазину Дім і сад величезний вибір рослин. Троянди, виноград, цибулинні квіти, плодові, ягідні, хвойні, декоративні рослини і насіння. Весь посадковий матеріал пакується по-різному, щоб забезпечити його максимальну ефективність під час доставки.

Саджанці в контейнерах

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 1

Рослини з розділу «Сад Здоров'я», «Декоративні рослини», «Багаторічні квіти» и «Хвойні рослини»  транспортуються в контейнерах Р9, D9. Самі контейнери поміщають в фірмовий пакет з логотипом, який захищає грунт від висипання. Саджанці в контейнерах - це 100% гарантія приживлюваності! Коріння у рослин не потривожені, висаджувати можна з квітня по листопад (в літній час в похмурі дні).

Зверніть увагу, що деякі контейнерні рослини можуть не мати надземних пагонів. Наприклад, малино-полуниця, клематис і багато інших декоративних культури в період спокою можуть здатися млявими. Але це не так - корінці дадуть пагони, і активне зростання почнеться відразу ж після настання тепла.


Розсада фріго (саджанці полуниці)

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 2

Саджанці з розвиненою і могутньою кореневою системою викопують восени, остригають листя, залишаючи короткий пучок стебел, що захищає точку росту, і витрушує коріння від землі. Після цього розсаду пакують в поліетиленову упаковку і укладають на зберігання в морозильні камери, де підтримується температура -2 ... 0 ⁰С. В процесі упаковки коріння поміщають в торф'яної субстрат з мінеральними добривами, який служить ідеальним живильним середовищем для саджанця. Кожна упаковка (5 саджанців) маркується стікером з назвою сорту і штрих-кодом.

Розсада Фріго - це потужні однорічні саджанці, у яких вже закладені квіткові бруньки. Плодоношення починається в перший же рік, і оцінити показники сорту можна відразу.

У нас великий вибір саджанців полуниці: ранні, середні, пізні, ремонтантні сорти. Висаджувати саджанці полуниці можна з березня по листопад, незалежно від погодних умов.


Багаторічні квіти

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 3

Трав'янисті багаторічні рослини поставляються в авторській упаковці з розплідників. Маркування та наповнення - від виробника, кореневища фасують відразу на місці, щоб виключити ризик пересорту. Пакет заповнюється злегка вологим торф'яним субстратом з мінеральними добривами. Торф захищає коріння від пересихання і зберігає від механічних травм.

Голі корінці можуть здатися вам нежиттєздатними, але будь ласка, не хвилюйтеся - дуже скоро після посадки сплячі бруньки прокинуться, і з'являться паростки. Зберігання до відправки відбувається в морозильних камерах при температурі -2 ... 0⁰ С. Маркування - наклейка з назвою сорту і індивідуальним штрих-кодом.

Багаторічні квіти, радують цвітінням протягом усього літа, - справжня знахідка для вічно зайнятих садівників-городників. Вони прекрасно переносять пересилання і швидко приживаються на новому місці.


Цибулини та кореневища

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 4

Цибулини і бульби квітів для осінньо-весняного садіння дуже добре переносять зберігання та пересилання. До відправки ми зберігаємо їх в холодильних камерах при температурі + 2 ... + 5⁰ С, лілії зберігаються при температурі -2 ... 0 ⁰С. Упаковка - фірмова від розплідника-виробника. За сортам фасують відразу на місці, щоб уникнути випадкової пересортиці. Пакети перфоровані, щоб цибулини могли дихати. На кожному нанесена схема посадки рослин для зручності покупців.

У пакети з цибулинами лілій додається торф'яної субстрат з мінеральними добривами. Маркування - наклейка з назвою сорту і індивідуальним штрих-кодом.

Асортимент цибулинних квітів - понад 1000 сортів. Неймовірна колекція краси від магазину Дім і сад!


Саджанці плодових дерев, ягідних культур, троянд, винограду

Перед упаковкою саджанці проходять відбір за характеристиками і параметрами якості. Потім коріння відібраних міцних рослин пакують в фірмовий торф'яної субстрат, який містить корисні поживні елементи.

Упаковка робиться не вручну, а на спеціальному обладнанні, яке дозволяє повністю закрити кореневу систему троянд, винограду і плодово-ягідних і уникнути ризиків підсихання і механічного пошкодження коренів рослин.

Маркування - поліпластова бірка-петелька на кожному саджанці з назвою сорту і індивідуальним штрих-кодом для виключення пересорту.

Ми продаємо тисячі сортів з доставкою по всій країні і до кожної рослини ставимося дбайливо і акуратно.


Насіння

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 6

Насіння овочів і квітів поставляються в фірмових, кольорових упаковках від виробників. На кожному пакеті є назва сорту, фотографія рослини і описані його характеристики. У нижній частині упаковки вказані кількість або вага насіння в грамах, дата упаковки, рік врожаю і терміни придатності.

На поточний момент ми співпрацюємо з десятками агрофірм зі світовим ім'ям в області селекції, які постачають нам своє насіння. В асортименті магазину Дім і сад представлено більше 5000 найменувань овочів і квітів, які продаються на вигідних умовах.


Насіннєва картопля

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 7

Насіннєва картопля - це сезонний товар з обмеженими термінами реалізації. Терміни відправки - з березня по травень включно, в інший час цей посадковий матеріал не продається.

Насіннєву картоплю фасують в сітки, вага 1 упаковки - 1 кг. Перед фасуванням бульби проходять візуальний ручний контроль, щоб покупець отримав відмінний посадковий матеріал найкращої якості.

Асортимент картоплі щорічно оновлюється. Ми підбираємо для вас врожайні, стійкі до хвороб і шкідників сорти. Репродукція еліта, добірні бульби, хороший смак - краща насіннєва картопля для покупців магазину Дім і сад.


Супутні товари

Гарантия качества продукции и упаковки - картинка 8

Добрива, засоби для захисту саду, біостимулятори, горщики для квітів, парники, підставки, опори і сотні інших товарів для вирощування рослин є в наявності в нашому інтернет-магазині.

Препарати для захисту, стимулятори і добрива поставляються в фасування від виробника із зазначенням складу та інструкції по застосуванню. Перед упаковкою їх в посилки ми перевіряємо терміни придатності і цілісність тари, щоб ви отримали якісний продукт, який приємно отримати і користуватися.


Додаткові вигоди наших покупців


Гарантія якості та упаковки - зображення 6Маркуємо саджанці за допомогою поліпластової бірки-петельки з назвою сорту. Не знімайте її при посадці – так ви будете точно знати, яку рослину посадили, і збережете гарантію на товар. Надписи на маркуванні не вигорають і не зтираються – бірка служить не менше 3 років. Це зручна альтернатива табличок і дощечок, які виготовляються і підписуються вручну.


Гарантія якості та упаковки - зображення 7Даруємо корисний подарунок від магазину – біостимулятор «Корневін», який покращує корнеутворення й допомагає саджанцям, кореневищам та цибулинам швидше прижитися. Препарат стимулює розвиток каллюса, з якого згодом утворюються нові корені, покращує всхожість посадкового матеріалу і підвищує стійкість до несприятливих умов.


Гарантія якості та упаковки - зображення 8Вкладаємо каталог з агротехнікою в кожну посилку, щоб усі ваші рослини були посаджені правильно. У ньому ми розповідаємо про тонкощі посадки в контейнери, відкритий грунт, правила обрізки і формування рослин, а також ділимося перевіреними рецептами та способами живлення рослин. Це дуже зручний практичний посібник з покроковими порадами.


Ви можете ознайомитись з тим, як готується до транспортування товар на нашому відео:

Виникли питання?

Відділ консультацій

0 (800) 33-72-73 (безкоштовний телефон для консультацій)
(в робочі дні з 9.00 до 18.00)

Служба підтримки

Пошта для звернень: info@gradinamax.com.ua