Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Особистий кабінет

Мати свій особистий кабінет на сайті дуже зручно. Ви зможете замовляти товари в два рази швидше, бо не доведеться вводити адресу доставки, відкладати саджанці та насіння в "Мій Сад", щоб ще раз переглянути їх на дозвіллі і відслідковувати історію замовлень, щоб не купити що-небудь повторно.

 

 

Реєстрація / авторизація

 

 

Кнопка входу / реєстрації розташована в правому верхньому куті. Натисніть на неї.

 

Введіть своє ім'я, адресу електронної пошти та пароль, який вам легко буде запам'ятати.

 

Після реєстрації подивіться на правий верхній кут – там тепер відображається ваше ім'я (логін) і натиснувши на нього ви потрапите в особистий кабінет.

 

Є альтернативний варіант входу в особистий кабінет – авторизація через соцмережі. У цьому випадку вам не потрібно придумувати паролі і вказувати пошту. Просто виберіть значок тієї мережі, в якій у вас є своя сторінка (аккаунт) і натисніть на нього для входу.

 

Вже реєструвались, але пароль загублений? Натисніть на червону посилання « Забули пароль » і дані для входу через хвилину прийдуть до вас на пошту. Вам потрібно буде перейти на сайт за посиланням з листа і авторизуватися.

 

 

Особистий кабінет

 

 

В особистому кабінеті 6 розділів, кожен з яких дуже корисний.

 

Контактні дані – це ваші ім'я, прізвище, по батькові та адреса доставки, куди будуть іти посилки. Заповніть їх, будь ласка, і тоді вам не доведеться вводити їх щоразу, коли ви робите замовлення.

 

Бонусна програма . У магазині стартує постійна програма лояльності, в результаті якої наші клієнти будуть отримувати бонусні бали. Вони будуть нараховуватися за кожне замовлення, пропорційно витраченої суми. Витратити бонуси можна тут же, просто сплативши саджанці та насіння не живими грошима, а балами. Історія нарахування та витрати балів відбивається у вкладці « Бонусна програма & raquo;.

 

Мої замовлення . Тут зберігається інформація про ВСІ ваших замовленнях. Ви можете переглянути, що ви замовляли торік чи відстежити статус відправленої посилки.

 

Мій сад . Дуже корисний розділ, в який ви можете додати будь-який товар, щоб порівняти характеристики сорту або зробити вибір на користь покупки трохи пізніше. По суті ви просто відкладаєте в сторонку насіння, щоб не забути, а купуєте тільки тоді, коли готові це зробити. Для того, щоб перемістити картку в « Мій сад » потрібно клікнути мишкою на посилання « Додати в мій сад » і товар буде відображатися у вашій добірці в особистому кабінеті.

 

Вибрані статті . Розділ створений спеціально для того, щоб ви могли скласти свою добірку корисностей. Сюди можна додати будь-який цікавий і потрібний матеріал з сайту, який ви хочете перечитати. Внизу кожної статті є червона стрічка "Додати до обраного", натиснувши на яку ви переміщаєте її в свою добірку.

 

Управління підписками . Ми зробили зручну форму за інтересами, в якій ви можете вибрати, які листи хочете отримувати. Обов'язково підпишіться на бонуси та акції! Це дозволить вам купувати насіння дешево в момент дії знижок. Про старт черговий розпродажі Ви дізнаєтеся з листів, які прийдуть до вас на пошту.