Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Поради та рекомендації

Поради та рекомендації - розділ з професійними матеріалами з садівництва та городництва. Радимо, рекомендуємо, ділимося секретами багатих врожаїв і допомагаємо виростити міцні і сильні рослини.

09 кві 2023
1073

Під час планування газону треба розуміти, хто і як буде ним користуватися. Від цього залежить різновид трави для газону, який ви виберете.

24 бер 2023
883

Які роботи потрібно провести в теплиці перед посадкою навесні? Обробка від хвороб і шкідників, чистка та дезінфекція ґрунту. Підготовка ґрунту до весняного сезону


13 лют 2023
911

Вирощувати пряні трави нескладно. Багато хто з них достатньо посадити один раз, потім вони сіються самі і не вимагають догляду. При цьому трави зі свого городу набагато ароматніші і екологічно чистіші за куплені в магазині.

06 лют 2023
786

Купівля готових саджанців для саду і ділянки може обійтися дуже дорого. Вже з цієї причини варто планувати власне вирощування з розсади. В інший час це необхідно через тривалий період вегетації рослин і короткий теплий сезон.
Тому деякі рослини потрібно сіяти взимку, щоб вони мали можливість досягти відповідної форми, готової до перенесення в землю. Ви можете виростити їх на домашньому підвіконні або в теплиці. Вирощена таким чином розсада швидко приживеться на нових місцях і влітку буде прикрашати і плодоносити.

13 гру 2022
969

Оформлення саду в лісовому стилі все частіше вибирають люди, які бажають відволіктись від життя великого міста та поринути у красу природного ландшафту.

30 лис 2022
4100

Елегантні кущі вересу з щільним лускатим листям і ніжними дзвінковими квітками прикрасять будь-яку осінню клумбу та міксбордер, вразять витонченістю та вишуканістю.

01 бер 2022
3426

Щоб виростити багатий урожай овочів, ягід та фруктів, або ж створити мальовничі квітники, регулярного поливу, розпушування ґрунту та видалення бур'янів явно замало. Без добрив — органічних та мінеральних — тут не обійтися. Ловіть шпаргалку!

25 лют 2022
5489

Хвойні рослини стали частими гостями присадибних ділянок. Їх використовують як при оформленні великих садових просторів, так і невеликих прибудинкових територій. Хвойники прості у догляді, надзвичайно декоративні та у більшості випадків вимагають лише обрізки.

24 лют 2022
3011

Робота в саду — це весело, цікаво та корисно. Що може бути смачніше, ніж продукти, вирощені своїми руками, або вечері на терасі в оточенні ароматних рослин, що пишним цвітінням відгукнулися на ваш дбайливий догляд? Якщо ви садівник-початківець, скористайтесь нашими порадами з дизайну садової ділянки на дачі — закладки саду і квітника, планування городу, альпінарію і навіть водойми.

17 лют 2022
3597

Поки розсада росте, стежте за усіма явними слідами шкідників та хвороб, що можуть її вражати, — перевіряйте нижню сторону листя та стебла, за необхідності вибірково та агресивно проріджуйте, зрізайте пошкоджені та знебарвлені частини, ізолюйте заражені рослини. Більшість захворювань та шкідників здатні надзвичайно швидко поширюватися, вражаючи всі сіянці у приміщенні, тому діяти тут потрібно швидко.