Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Поради та рекомендації

Поради та рекомендації - розділ з професійними матеріалами з садівництва та городництва. Радимо, рекомендуємо, ділимося секретами багатих врожаїв і допомагаємо виростити міцні і сильні рослини.

16 тра 2024
45

Спаржа - улюблений овоч, який ми з нетерпінням чекаємо майже цілий рік. Сезон для цих зелених багаторічників починається на початку травня. На жаль, мало хто знає, що вирощування спаржі вимагає певних зусиль.

13 тра 2024
92

Рододендрони - це квітучі вічнозелені, рідше листопадні азіатські чагарники, які користуються популярністю у садівників завдяки екзотичним яскравим суцвіттям і відносно простому догляду. Рододендрони або азалії бувають найрізноманітніших розмірів і форм, що робить їх чудовими рослинами для створення різних ландшафтних композицій.

11 тра 2024
82

Садівництво – це прекрасне та природне заняття для людини. Про це можна прочитати в Біблії, перевірити на власних відчуттях. Ви зможете виростити гарний сад, повний квітів, або зробити ставку на користь та забезпечити себе та близьких власними екологічно чистими овочами, фруктами та ягодами.

07 тра 2024
111

У травні вже не потрібно возитися з розсадою і можна сіяти насіння відразу на постійне місце. Ґрунт досить прогрівся, кілька тижнів стоїть тепла погода і це означає, що настав час займатися посівом овочів і квітів.

07 тра 2024
116

Останній місяць весни - найспекотніша пора для садівників і городників. Саме на травень припадають усі пов'язані з великим фізичним навантаженням справи. Потрібно перекопати грядки, посадити багато розсади і картоплі, досіяти овочі та квіти і зробити ще десятки невідкладних справ.

19 кві 2024
215

Альпійська гірка універсальна - її можна влаштувати навіть на невеликому просторі, їй не потрібен полив, вона потребує мінімального догляду. Але й рослини, які існуватимуть у таких умовах, мають бути особливими.

18 кві 2024
498

Вирощування базиліка на підвіконні - захопливе і корисне заняття. Ароматну рослину з яскравим смаком додають до безлічі страв від пасти до салатів. Якщо вирощувати базилік вдома, то можна мати свіже листя під рукою в будь-яку пору року.

10 кві 2024
534

Весняна посадка винограду - відповідальна справа. Щоб підвищити приживлюваність саджанців і створити базу для високих урожаїв, потрібно дотримуватися певних правил.

05 кві 2024
478

Розпал весни в Україні приносить із собою стільки садових справ, що складно зорієнтуватися, що потрібно зробити насамперед. Розсада проситься в теплиці та грядки, сад потребує уваги, ягідники обрізки і тут головне не хапатися за все одразу.

05 кві 2024
286

Квітень в Україні - це повноцінна весна з тюльпанами, що розпустилися, і першим зеленим листям на деревах. Природа прокинулася і цей період ідеальний для посіву абсолютно всіх рослин.